Opiekun konta / Account Manager

Sin información

  • Mijas » Málaga » (España)
  • Finanzas Y Banca
  • Publicada el 08/12/2023
  • indefinido, jornada completa
  • 1.500 € -2.500 € Bruto al mes

Descripción de la oferta de empleo:

Jeste?my mi?dzynarodow? firm? dzia?aj?c? na rynku inwestycji online (platforma tradingowa) dynamicznie rozwijaj?c? si?.

Poszukujemy osób do pracy w j?zyku polskim?na stanowisko Account Manager w dziale retencji.

Zapraszamy do kontaktu osoby energiczne, otwarte, ?atwo nawi?zuj?ce kontakty i lubi?ce rozmawia? z klientami przez telefon.

Do?wiadczenie w sprzeda?y, telefonicznej obs?udze klienta i pracy opartej na targetach jest mile widziane, ale nie wymagane, jako i? zapewniamy kurs przygotowuj?cy do tego stanowiska.

Kogo poszukujemy?

· osób komunikatywnych z du?? dawk? energii

· pasjonatów ?wiata finansów i inwestycji

· odwa?nych ludzi z pomys?ami

· osób pos?uguj?cych si? biegle j?zykiem polskim

· interesuj?cych si? ?wiatem, polityk?, gospodark?

· graczy zespo?owych, którzy lubi? pracowa? oraz budowa? zgrany dobry zespó? nie tylko w miejscu pracy.

Oferujemy:

· hiszpansk? umow? o prac? ( Indefinido) w pe?nym wymiarze godzinowym

· sta?? podstaw? oraz nielimitowane prowizje

· tygodniowe szkolenie przygotowuj?ce do pracy

· w?asn? baz? Klientów z którymi b?dziesz budowa? relacje

· mo?liwo?? rozwoju

· prac? w mi?dzynarodowym ?rodowisku oraz m?odym i energicznym zespole, w dynamicznej atmosferze

Wy?lij do nas swoje CV ju? teraz. Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

INSCRIBIRME EN ESTA OFERTA

¡Encuentra tu próximo empleo en España! Nuestro portal ofrece oportunidades laborales variadas y actualizadas para todos los perfiles. ¡Empieza tu búsqueda hoy!